BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 13418260
*
nr 1341 8260
Bordslampa
Keramik. Höjd: 60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 augusti 2020
kl 20:19:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/8 10:39:55
1
100 kr
17/8 11:33:58
2
300 kr
17/8 12:55:36
1
300 kr
17/8 12:55:36
2
300 kr (Budbetjänt)
17/8 12:56:44
1
350 kr
17/8 12:58:44
2
500 kr
17/8 12:59:57
1
600 kr
17/8 13:02:45
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39
-
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
*
Bordslampa
Läs om budbetjänten
nr 1341 8260
Bordslampa
Keramik. Höjd: 60 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/8 10:39:55 | 1 | 100 kr |
17/8 11:33:58 | 2 | 300 kr |
17/8 12:55:36 | 1 | 300 kr |
17/8 12:55:36 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
17/8 12:56:44 | 1 | 350 kr |
17/8 12:58:44 | 2 | 500 kr |
17/8 12:59:57 | 1 | 600 kr |
17/8 13:02:45 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordlampa bordsarmatur bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:39 -
6156 Fotogenlampa
+ 1 par lyktor, Karlskrona Lampfabrik, mässing. Hö..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26